#szpitaldlaslaska

Dziękujemy Wszystkim pracownikom
Szpitala Tymczasowego

za pracę i dołączenie do walki z pandemią.

 

Szanowni Państwo.

Nikt nie przypuszczał, że przyjdzie nam stawić czoła tak wielkiej pandemii jakim jest Covid-19, że nasze życie zmieni się tak bardzo. Podjęliśmy się zadania niewyobrażalnego w dzisiejszych czasach-walki o życie i zdrowie obywateli przed tą straszliwa zarazą. Jednak z nadzieją patrzymy w przyszłość. Mamy świadomość, że są w śród nas ludzie, którzy dbają o bezpieczeństwo obywateli i dokładają starań aby pokonać przeciwnika z którym walczy cały świat.

Tymi ludźmi jesteście Wy: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, diagności laboratoryjni Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Katowicach im. sierż. Grzegorza Załogi. Pamiętamy także o pozostałym personelu i pracownikach: salowych, kierowcach, wolontariuszach, pracownikach obsługi służbach wspomagających.

Wam wszystkim chciałem z całego serca podziękować za trud, zaangażowanie i sumienność w realizacji swoich obowiązków. Wszyscy doceniamy ten ogromny wysiłek i jestem wdzięczny że można na was liczyć.

Swoją postawą pokazaliście, że pomoc drugiemu człowiekowi jest najwyższym priorytetem gdy przychodzi nam mierzyć się z coronawirusem.

Podziękowania kieruję także do instytucji zewnętrznych: Wojska Polskiego, Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Polskiej Grupy Górniczej, którzy wsparli działalność szpitala tymczasowego w każdym zakresie. Wasza pomoc była i jest  nieoceniona. Dziękujemy Wam za waszą solidarność i wielkoduszność.

Wszyscy jesteście dla nas ważni. Jesteście ważni dla obywateli. Życzymy wam dobrego zdrowia i stanu ducha, bo od nich zależy dziś naprawdę wiele – nasza wspólna przyszłość.

Szanowni Państwo, niech dobro niesione przez Waszą służbę dla drugiego człowieka wraca do Państwa każdego dnia.

 

   Dyrektor
SP ZOZ MSWiA w Katowicach
      dr n. med. Piotr Grazda

Skip to content